Français? C’est facile! - Francuski w klasie II b
Miło nam poinformować Państwa, że od 12.02.2021r. chętni  uczniowie z klasy II b mają możliwość nauki języka francuskiego w murach naszej szkoły.  Zajęcia prowadzone są przez wychowawczynię klasy, panią Agnieszkę Patalitę. Na zajęciach uczniowie poznają nie tylko język francuski. Pogłębiają również wiedzę, dotyczącą historii, kultury, geografii czy sztuki kulinarnej Francji. Zajęcia prowadzone się w atrakcyjnej formie. Dzięki metodom aktywizującym, rekwizytom, nastrojowej muzyce czy filmom uczestnicy mają możliwość przeniesienia się na Lazurowe Wybrzeże, do Paryża i…w inne ciekawe miejsca.

Zajęcia odbywają się w małej grupie, w reżimie sanitarnym, z zachowaniem dystansu społecznego, który został skrócony jedynie na potrzeby wykonania pamiątkowych zdjęć. Zapraszamy do naszej galerii.

Alors on y va… 😉