W tym roku również wsparliśmy WOŚP

Już po raz 28.  zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – ogólnopolska impreza rozrywkowo – medialna o charakterze charytatywnym.  W tym roku zbierano fundusze na polepszenie standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
12 stycznia na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie  wystąpili m.in. uczniowie naszej szkoły, a byli to:
soliści: Aleksandra Barczak, Martyna Ćwirzeń i Jakub Kowalski, zespół wokalny KWADRANS oraz członkowie zespołu ludowego  MAŁY MILEJÓW, działającego przy Domu Kultury w Milejowie.
Wśród wolontariuszy  można było spotkać wielu uczniów oraz  absolwentów naszej szkoły.
Cieszymy się, że młodzież szkolna wykazuje empatię i angażuje się  w akcje charytatywne. To piękny gest w stronę potrzebujących, małych pacjentów.

Fot. Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie