Spotkanie przy kolędzie
W piątek 20 grudnia cała społeczność naszej szkoły spotkała się na tradycyjnym, wspólnym kolędowaniu. Wszystkich przybyłych powitał niezastąpiony szkolny konferansjer – Mikołaj Nowakiewicz.

W tym roku Jasełka przygotowali uczniowie klasy 3b. Trzecioklasiści w humorystyczny sposób opowiedzieli nam historię o Narodzeniu Dzieciątka Jezus oraz o odwiecznej walce dobra ze złem.

W cudowny, świąteczny klimat wprowadził nas zespół KWADRANS wykonując na trzy głosy kolędę „Gdy śliczna Panna”. Następnie wspólnie z uczniami klas 1-3 śpiewaliśmy kolędy znane i lubiane. Na koniec do głębokiej refleksji skłoniły nas uczennice klasy 6a Aleksandra Barczak i Martyna Ćwirzeń . „Jezus malusieńki” i „Kolęda dla nieobecnych” przypomniały nam by w święta pamiętać nie tylko o tych ,którzy są z nami fizycznie, ale również o tych , którzy odeszli.

Atmosfera nadchodzącego Bożego Narodzenia udzieliła się wszystkim obecnym.

Za przygotowanie uroczystości dziękujemy p. Justynie Abramik i p. Małgorzacie Domaradzkiej. Dziękujemy również za zaangażowanie wychowawcom klas 1-3.

Zdrowych, pogodnych Świąt!