Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Master of Words
W maju 2016 roku troje uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Master of Words” w Gimnazjum w Ludwinie. Patronat honorowy objął Wójt Gminy Ludwin, a patronat językowy – Centrum Helen Doron Łęczna. Emilia Srebrna (IA), Angelika Grudzień (IB) i Dominik Stańczak (IIA) wykazywali się znajomością słownictwa z języka angielskiego. O tytuł mistrza angielskich słówek rywalizowali uczniowie z gimnazjów w Ludwinie, Puchaczowie, Milejowie, Łęcznej i Cycowie. Najlepszym okazał się uczeń naszej szkoły – Dominik Stańczak (IIA), zdobywając główną nagrodę – voucher na kurs przygotowujący do Egzaminu Cambridge, ufundowany przez Centrum Języka Angielskiego „Helen Doron” w Łęcznej. Dominik otrzymał również tableta oraz książki wydawnictwa Pearson Longman. Nauczycielem przygotowującym Dominika do konkursu była Pani Joanna Zielińska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!