Sukces Dominika w Powiatowym KonkursieSukces Dominika w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego w I LO w Łęcznej

7 marca, dwoje uczniów naszej szkoły, Emilia Srebrna (IA) i Dominik Stańczak (IIA), wzięło udział w II edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „English around English Speaking Countries” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Łęcznej pod patronatem Starostwa Powiatowego.

Słowa uznania należą się Dominikowi, który pokonał uczniów gimnazjów powiatu łęczyńskiego z Gimnazjum nr 2 w Łęcznej, Gimnazjum w Cycowie, Gimnazjum w Puchaczowie, Gimnazjum w Ludwinie, zdobywając I miejsce oraz opiekunowi językowemu, Pani Joannie Zielińskiej za przygotowanie ucznia do konkursu.

Dominik otrzymał z rąk wicestarosty, Pana Dariusza Kowalskiego, nagrodę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz wydawnictwo językowe Oxford University Press.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!