Obóz narciarski
W dniach od 7 do 11 marca 2016 r. grupa uczniów ZS Nr 1 w Milejowie udała się na wycieczkę narciarską do miejscowości Witów koło Zakopanego. Podczas pobytu w górach uczniowie byli pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego pana dyrektora Dariusza Mielniczuka, Andrzeja Wronowskiego i Rafała Onyszki.

Program wycieczki obejmował naukę podstawową, doskonalenie jazdy na nartach oraz korzystanie z wyciągu orczykowego jak i krzesełkowego. Po zajęciach na stoku narciarskim, odpoczynkiem dla zmęczonych mięśni był pobyt w Termach Bania w Białce Tatrzańskiej. Młodzież mogła tam skorzystać z takich atrakcji jak: baseny z różną temperaturą wody wewnątrz oraz basen termalny na zewnątrz budynku, hydromasaże oraz zjeżdżalnie.

Wszyscy zmęczeni, ale uśmiechnięci bezpiecznie powrócili do domów, z nadzieją oczekując kolejnego wyjazdu na narty.