22 marca zakończyliśmy XII edycję Szkolnego Konkursu Plastycznego "Moja pisanka" . Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni plastycznej uczniów, pobudzanie inwencji twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych uczniów.
Uczniowie klas 1-3 ozdabiali pisankę na przygotowanym szablonie, natomiast uczniowie klas 4-8 mogli wykonać dowolną technikę plastyczną - płaską lub przestrzenną.
W konkursie wzięły udział 132 prace. Komisja konkursowa , złożona z nauczycieli oraz przedstawicieli samorządu uczniowskiego brała pod uwagę: pomysłowość, estetykę, kreatywność twórczą, oryginalność, terminowość wykonania pracy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów plastycznych.
Poniżej galeria wyróżnionych prac. Zapraszamy do obejrzenia.

Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja pisanka"