Zakończenie roku szkolnego to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów dla każdego ucznia. Z całego serca gratuluję Wam awansu do następnej klasy. Rok szkolny 2019/2020 był szczególnie nietypowy, miesiące kształcenia na odległość w czasie pandemii nie pozwalały radować się ze spotkań z rówieśnikami w szkole. Wymagały wzmożonego zaangażowania ze strony Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Doceniając całoroczną pracę, przekazujemy wszystkim słowa uznania i podziękowania. Życzymy radosnego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi informujemy, że nie zostanie zorganizowane oficjalne zakończenie roku szkolnego w szkole dla klas 1-7. W trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników odbiór świadectw – jeśli zachodzi taka potrzeba – będzie odbywał się indywidualnie po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu w sekretariacie szkoły.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej
im. St. Konarskiego w Milejowie