Reprezentacja chłopców w piłce nożnej znów na podium!

27 listopada w Łęcznej odbył się piłkarski finał etapu powiatowego „ Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku” chłopców w kategorii U12. Po przebrnięciu eliminacji gminnych stawiło się 6 najlepszych drużyn w powiecie. Gminę Milejów reprezentowali chłopcy z naszej szkoły w składzie: Kuba Futa, Wojciech Gajowiak, Paweł Grudzień, Oskar Kłębokowski, Wiktor Miszczuk, Rafał Strycharczuk, Oskar Śliwiński, Bartosz Wierzbicki - kapitan drużyny, Mikołaj Wójcik (z powodu choroby zabrakło Macieja Franczaka).

Turniej był rozgrywany w dwóch grupach po trzy drużyny, niestety nie mieliśmy szczęścia w losowaniu i trafiliśmy do grupy A razem z faworytem całego turnieju - SP2 Łęczna oraz SP Ostrówek. Zmagania w grupie zakończyliśmy na II miejscu notując porażkę i wygraną. Następnym etapem była walka o podium z drugą drużyną z grupy B, SP Ludwin. Mecz zakończył się naszą wygraną 3-1, co dało nam III miejsce w powiecie. Najlepszymi strzelcami drużyny byli Kuba Futa i Bartosz Wierzbicki.

Cała ekipa zasłużyła na słowa pochwały za zaangażowanie i ambitną walkę w całym turnieju. I miejsce zdobyli nasi grupowi rywale chłopcy z SP 2 Łęczna. Dodatkową atrakcją dla zawodników było miejsce rozegrania turnieju - obiekty GKS Górnik Łęczna.

Drużynę przygotował p. Marcin Kociuba.