Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej
Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej
Co roku ,11 listopada sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie rozbrzmiewa dźwiękami przepięknych pieśni o tematyce niepodległościowej. To wszystko za sprawą Gminnego Przeglądu Pieśni Patriotycznych.

Nasza społeczność szkolna także miała swój wkład w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości. Na scenie domu kultury zaprezentowali się : uczniowie klasy 2b we wspaniałych mundurach żołnierzy; soliści : Aleksandra Barczak , Martyna Ćwirzeń, Julia Kozik, Jakub Kowalski; zespół wokalny KWADRANS; zespół TRZY,DWA, JEDEN; Sebastian Wasilak z klasy 7a zagrał na pianinie pieśń „Rozszumiały się wierzby płaczące”.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli reprezentować naszą szkołę w tak ważnym dniu jak Gminne Obchody 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości! Dziękujemy również nauczycielom, którzy przygotowali do występu dzieci i młodzież : p. Justynie Abramik, p.Barbarze Patillo oraz p. Iwonie Wit